S KÝM V TOM JEDEM?

AMBASADOŘI

Tomáš Klus

Tomáš Klus

ZPĚVÁK

Český zpěvák a herec Tomáš klus nastartoval svoji kariéru písní Dopis, se kterou vyhrál lokální soutěž CzechTalent Zlín, dalo by se říct, že to bylo jeho oficiální poprvé. Rok na to si prožil další poprvé, kdy mu firma Sony BMG vydala první album Cesta do záhu(d)by. Od té doby se tvorba Tomáše těší velké oblibě. Tomáš se nám připomene jistě i 20. října, půjde totiž vyjádřit jeho hlas. A koho volíš ty?

Léna Brauner

Léna Brauner

MALÍŘKA

Malířka, ilustrátorka, příležitostná tatérka a návrhářka Léna Brauner tě zaujme na první pohled. Je originální a nekonvenčí, specifická a rozhodně má svůj styl. Nejčastěji maluje dívky víly nebo zvířata z prostředí imaginace vlastních snů. Umělecký talent, který má v krvi, i díky své umělecky založené rodině. Projev talent na volby i ty a vyjádři svůj názor.

Adam Mišík

Adam Mišík

ZPĚVÁK

Zpěvák, kytarista a herec Adam Mišík účinkuje od dětství v českých filmech, seriálech a divadelních rolích. Jeho poprvé, tedy to divadelní poprvé bylo již v útlém věku sedmi let. Od té doby do toho jde Adam naplno. Zahrál si ve filmu Jana Hřebejka - Kráska v nesnázích. Od roku 2008 hraje na kytaru v kapele The Colorblinds, se kterou například vystoupil na vzpomínkovém koncertu pro Václava Havla v pražské Lucerně. Tento objev za rok 2013 v anketě Český slavík Mattoni je nám velkou inspirací. I Adam půjde volit, tak co ty?

Alex Monhart

Alex Monhart

NÁVRHÁŘKA

Designérka a návrhářka Alex Monhart vytvořila úspěšnou značku ALEXMONHART, která osloví minimalistickými a velmi precizně propracovanými unisex doplňky. Na své designérské poprvé si Alex počkala. Nejdříve studovala filmovou vědu a francouzskou filologii, pak pracovala u Juraje Jakubiska a ve Freshlabels. Díky svému talentu byla vybrána časopisem Forbes mezi 30 nejtalentovanějších lidí pod 30 let. Projev i ty svůj talent a jdi volit.

Petr Koukal

Petr Koukal

SPORTOVEC

Petr Koukal je úspěšný český badmintonista, mnohonásobný mistr ČR a trojnásobný olympionik. Založil Nadační fond Petra Koukala, jehož součástí je úspěšný projekt “STK pro chlapy”, který se snaží upozornit na tabu mužského zdraví, podceňovanou prevenci a důležitost pravidelných prohlídek. Petr je čestným ambasadorem Runczech a poběží s námi 19. října v předvečer voleb v rámci běhu s názvem “Běžíš? Volíš!” Poběž i ty.

A cup Of Style

A cup Of Style

BLOGERKY

A Cup of Style je velmi úspěšný blog dvou sester Ehrenbergerových - mladší Nicole a starší Lucky. Jejich blogové poprvé začalo už před 8 lety. Blog se postupně s nimi vyvíjel a dnes mají statisíce fanoušků. Sdílejí s Vámi hlavně co je baví, co nosí nebo kam vyráží na cesty. Koníček se stal jejich povoláním a pro nás jsou holky velkou inspirací. Inspirujte se jejich zápalem pro volby a jděte taky.

Janek Rubeš

Janek Rubeš

DOKUMENTARISTA

Janek Rubeš je český kameraman, reportér, dokumentarista a režisér..A jaké bylo Jankovo poprvé? Jankovo poprvé bylo v roce 2008 s jedním z hlučných bratrů. Abychom Vás nepřivedli v omyl, jedná se o poprvé v natáčení prvních českých virálních videí dua Noisebrothers. Janek je rovněž autorem několika úspěšných internetových pořadů: Jak na to, Život v luxusu nebo Praha vs. prachy. Za sérii vlogů Praha vs. prachy obdržel v 10. ročníku českého internetu cenu Křišťálová lupa za obsahovou inspiraci jeho videí. Janek však brzy obdrží i volební obálky a podle našich informací půjde volit i on. Tak pojď i ty!

Natálie Kotková

Natálie Kotková

MODELKA

Držitelka ocenění česká Miss World za rok 2016 Natálie Kotková zaujme mimo jiné i svým povedeným lifestylovým blogem. V současné době se Natálie stala tváří kampaně několika módních značek. I my máme to štěstí a Natálie je součástí naší kampaně pro volby 2017. Natálie se totiž zajímá o veřejné dění, a tak i ona si najde čas ve svém nabitém harmonogramu odevzdat svůj hlas. Najdi si čas i ty.

Vincent Navrátil

Vincent Navrátil

HEREC

Český herec Vincent Navrátil letos dovršil věku 18 let, a proto se těší na jeho říjnové poprvé. Vincenta můžete znát z několika známých seriálů a filmů, jako jsou například Ulice, Vyprávěj, Poslední cyklista nebo film Zatím dobrý. Vincent se nám přiznal, že i on půjde k volbám dát svůj hlas. Vincent totiž ví, že každý hlas má váhu. Neváhej a pojď i ty.

Duhovka

Duhovka

TATÉRKA

Tatérka Duhovka, vlastním jménem Bára Cielecká, tetuje “postaru” metodou tzv. handpoke, tedy bez tetovacího strojku a je v tom vážně dobrá. Tetování od ní je pokaždé originál a osobním vyjádřením pocitů a vzpomínek. Vyjádři i ty své politické pocity a běž hodit svůj hlas do urny.

PARTNEŘI

Česká spořitelna a.s.

Česká spořitelna s dlouholetou tradicí sahající až do 19. století je v současnosti největší českou bankou spadající pod rakouskou Erste Group. Mimo bankovní produkty poskytuje Česká spořitelna pomoc napříč veřejným prostorem. Podporuje tak nejen své zaměstnance a klienty, ale projekty, které mají smysl. Česká spořitelna finančně podpořila exekuci celé kampaně. Bez její pomoci by to nešlo, děkujeme.

Nadace Karla Janečka

Nadace Karla Janečka podporuje hvězdné nápady, které potřebují pomoc, aby mohli vzniknout. Jejich cílem je zlepšit fungování naší společnosti k lepšímu. Nadace Karla Janečka podpořila i nás a díky ní se náš nápad motivovat mladé lidi k volební účasti stal realitou.

Nadace Via

Mottem Nadace Via je umění žít spolu a darovat. Nadace podporuje skupiny aktivních lidí, kteří berou zodpovědnost za své okolí a mění Česko k lepšímu. Její činnost přispívá k lepšímu fungování komunit a rozvoji filantropie v Česku, za tímto účelem již podpořila více jak 4000 projektů. Nadace Via nám poskytla finanční pomoc na produkci spotu s amabasadory kampaně, za což jí děkujeme.

Strunal Schönbach

Strunal Schönbach je tradiční výrobce žákovských i mistrovských strunných nástrojů již od roku 1922 v Lubech – kraji, kde mistři houslaři tvoří již 300 let housle nejvyšší kvality. Strunal Schönbach se stal hrdým partnerem kampaně Tvoje poprvé. Děkujeme za tuto podporu.

LEO Express a.s.

Firma LEO Express nasadila své první železniční spoje v roce 2012. Dnes obsluhují 81 měst v 6 zemích Evropy. Jejich každodenní prací je zlepšování kvality veřejné dopravy. Ve vlacích LEO Express můžete odpočívat, pracovat nebo se dobře najíst. Na spot Tvoje Poprvé se můžete těšit ve všech vlacích LEO Express po celé České republice a za to dopravci LEO Express moc děkujeme.

Runczech

RunCzech je série běžeckých závodů pro širokou veřejnost, která zahrnuje maraton, půlmaraton, štafetu a běhy na 5 a 10 km konaných v Praze a čtyři půlmaratony v regionech (Karlovy Vary, České Budějovice, Olomouc a Ústí nad Labem). RunCzech podpořil kampaň Tvoje Poprvé a je spoluorganizátorem volebního běhu v rámci Mattoni FreeRun “Běžíš? Volíš!”. Běh se uskuteční v předvečer voleb 19. října ve čtvrtek po celé České republice.

Cinema City Czech, s.r.o.

New Age Media zastupuje síť multiplexů Cinema City v České republice a je zprostředkovatelem kinoreklamy. Díky New Age Media se spot s ambasadory Tvoje Poprvé objeví i na stříbrných plátnech Cinema City. Děkujeme.

Liga lidských práv

Liga lidských práv je neziskovou nevládní organizací bojující s nespravedlivostí a hájí práva a svobody těch, kteří se sami bránit nemůžou. Pomáhají zorientovat se v zákonech dotýkající se lidských práv. V případě porušení práv jsou připraveni poskytnout odbornou pomoc. Liga lidských práv je naším mediálním partnerem a pomáhá nám šířit kampaň Tvoje Poprvé.

Marketing Journal

Marketing Journal se zaměřuje na témata z oblasti marketingu, public relations, reklamy, sociálních sítí a podpory prodeje. Marketing Journal pomáhá svým čtenářům zorientovat se v nových trendech a přináší inspiraci pro ty, které marketing a PR zajímá.

Ogilvy & Mather

Ogilvy & Mather je přední reklamní agenturou nejen v České republice, ale i po celém světě. Jejich cílem je vytvářet kreativní a efektivní kampaně, které si lehce zapamatujete. Za práci sklízí mnohá ocenění. Ogilvy je naším hrdým mediálním partnerem.

ZŮSTAŇ V KONTAKTU

AUTOR PROJEKTU

PARTNEŘI PROJEKTU

PROJEKT PODPORUJÍ

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI